25 lat doświadczeń na rynku urządzeń fiskalnych

 

Płatności

Leasing

KASA FISKALNA NOVITUS SENTO ONLINEKASA FISKALNA NOVITUS SENTO ONLINE

KASA FISKALNA NOVITUS SENTO ONLINE

2152,50 zł
2275,50 zł

: 24h.gif

SKU: SENTO online

Producent: NOVITUS

KASA FISKALNA NOVITUS SENTO ONLINE

Kasa Novitus Sento Online. Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych. Wszystko to w oparciu o doskonale przetestowane, najwyższej jakości podzespoły. Bardzo duża, jak na ten segment kas baza towarowa, precyzyjne nazewnictwo towarów, komunikacja on-line z komputerem, wiele złącz komunikacyjnych, w tym złącza RS232 i USB (również typu host) pozwalają stworzyć zaawansowany system sprzedaży dla średniego sklepu.

Zestaw Usług Wdrożeniowych
WYBÓR POŁĄCZENIA Z CRK

KASA FISKALNA NOVITUS SENTO ONLINE LAN
(opcja Wifi, opcja GSM)

 

+ Zestaw usług wdrożeniowych GRATIS!

 

Kasa Novitus SENTO Online jest nowoczesną kasą fiskalną dedykowaną małym i średnim punktom handlowo - usługowym.

Kasa Novitus Sento online, to mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych. Wszystko to w oparciu o doskonale przetestowane, najwyższej jakości podzespoły.

Bardzo duża, jak na ten segment kas baza towarowa, precyzyjne nazewnictwo towarów, komunikacja on-line z komputerem, wiele złącz komunikacyjnych, w tym złącza RS232 i USB (również typu host) pozwalają stworzyć zaawansowany system sprzedaży dla średniego sklepu

Klawiatura kasy Novitus Sento Online zaprojektowana została pod kątem ergonomiczności. Pogrupowane kolorami klawisze intuicyjnie wskazują ich przeznaczenie. Dodatkowa klawiatura ułatwi zarówno obsługę klienta jak również wykonywanie raportów. Łatwo zaprogramujesz klawiaturę pod swoje potrzeby. 

Kasa fiskalna SENTO Online przynależy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Firma Novitus stworzyła linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną. Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a nawet 1 milion kodów w wybranych urządzeniach. System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł szyfrujący TPM oraz dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie.

Kasa Novitus SENTO Online to urządzenie fiskalne umożliwiające połączenie i przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci teleinformatycznej. Znaczy  to, że spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii w temacie kryteriów i warunków technicznych, pod które muszą podlegać kasy rejestrujące oraz Ustawy o VAT.

Nowe funkcje kasy Novitus Sento online są praktycznie bezobsługowe – użytkownik nie musi wykonywać żadnych dodatkowych operacji, a jedynie zapewnić kasie połączenie z właściwie skonfigurowaną siecią internetową. Dane wygenerowane podczas pracy kasy (paragony, faktury, raporty, wydruki niefiskalne, zdarzenia itp.) wysyłane są automatycznie w postaci zaszyfrowanych i podpisanych podpisem cyfrowym danego urządzenia plików JPK do Centralnego Repozytorium Kas, zgodnie z ustalonym dla kasy harmonogramem.

Wysokiej jakości mechanizm Fujitsu typu „wrzuć i pracuj” drukuje bardzo szybko i, co najważniejsze, zapewnia wyjątkowo łatwą wymianę papieru – w kasie SENTO online operację tę można przeprowadzić jedną ręką w kilka sekund.

Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość użycia 60-cio metrowej rolki papieru, co pozwala na dłuższą, nieprzerwaną pracę urządzenia. Dzięki elektronicznej kopii paragonu zużycie papieru jest znacznie obniżone.

Precyzyjnie działająca klawiatura, posiada 14 dodatkowych klawiszy funkcyjnych, które pozwalają zaprogramować w dwóch poziomach towary „szybkiej sprzedaży” lub często używane funkcje, do których, w normalnym trybie, użytkownik posiada dostęp z poziomu menu kasy (np.: raporty, programowanie, wydruki – w tym wydruki z elektronicznej kopii). Taka klawiatura, w połączeniu z dwoma graficznymi wyświetlaczami LCD znacznie ułatwia codzienną pracę na kasie. Dwa niebieskie wyświetlacze LCD zapewniają wyjątkową czytelność danych o transakcji oraz komunikatów dla obsługi.

 

ZAREKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ NA PARAGONIE

Klienci nie zapomnieli, w której firmie kupili towar. Ponieważ kasa Novitus SENTO Online umożliwia wykorzystanie paragonów na potrzeby reklamy swojej firmy. SENTO Online pozwala na drukowanie logo graficznego w nagłówku oraz grafiki w stopce paragonu. Użytkownik posiada prawo decyzji, czy logo graficzne ma się drukować na każdym wydruku, czy tylko na paragonach fiskalnych. Umieszczaj swoje logo w postaci graficznej, dane kontaktowe, czy też adres sklepu internetowego na każdym z nich. Zyskujesz również możliwość wydruku bezpośrednio na kasie : biletów, kuponów rabatowych, informacji o promocjach, potwierdzeń na opakowania zwrotne, okolicznościowych zwrotów. Możesz również stworzyć swoją dowolną propozycję wydruku.

Kasa Novitus Sento online współpracuje z komputerem przez złącze RS232 oraz USB

Interfejsy komunikacyjne - dzięki nim można się z kasą komunikować i programować z dowolnego miejsca na świecie. Połączenie LAN Ethernet jest bardzo szybkie i stabilne. Równocześnie do kasy podłącz komputer, dowolną szufladę, czytnik, wagę, terminal kart płatniczych oraz kamery monitoringu. Łącząc obraz z kamer z wydrukiem z kasy kontroluj pracę kasjerów. Podłączony do kasy pendrive USB przechowa kopię bazy towarowej oraz konfigurację kasy.

 

Kasa SENTO Online posiada następujące interfejsy:

• 1x Lan ethernet
• 3 x USB
• 1x USB Device
• 3x RS232

Funkcjonalność złącz USB została poszerzona. Poza czytnikiem kodów, istnieje możliwość podłączenia m.in. klawiatury komputerowej, która ułatwi programowanie bazy towarowej lub innych treści (nagłówków, kasjerów itp.).

Do kasy istnieje możliwość podłączenie czytników kodów kreskowych, wag kalkulacyjnych, drukarek zamówień, terminali kart płatniczych, monitoringu, multipleksera, modemu GPRS lub klawiatury USB.

KOPIA PARAGONÓW W WERSJI ONLINE w kasie Novitus Nano online

Magazynowanie kopii paragonów na zewnętrznym nośniku danych to przeszłość. W wersji online, kopie paragonów są systematycznie przesyłane do CRK oraz gromadzone w pamięci chronionej urządzenia. Użytkownik nie musi się martwić o ich przechowywanie i stale posiada do nich dostęp poprzez dedykowaną aplikację.

Parametry kasy Novitus Sento Online:

1.  Komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

2. 50.000 towarów w bazie.

3. 40 znaków w nazwie.

4. 10.000 kodów dowiązanych.

5. 20.000 bufor paragonów on-line.

6. 100 pozycji na paragonie.

7. 100 działów towarowych.

8. 32 kasjerów.

9. 10 form płatności.

10. 32 kasjerów.

11. 2 wyświetlacze LCD 132x32 pxl.

12. Łączność LAN, RS232, USB, WLAN (opcja), BT(opcja), GSM 3G/LTE (opcja).

13. Programowalne nagłówki graficzne paragonu, grafiki w stopce paragonu.

 

CO ZAWIERA ZESTAW USŁUG WDROŻENIOWYCH:

– programowanie nagłówka,

– programowanie stawek VAT,

– programowanie grup towarowych,

– programowanie ustawień kasy,

– programowanie parametrów kasy,

– programowanie kodów towarowych PLU do 50 szt (powyżej dodatkowa opłata wg ustaleń)

– szkolenie z obsługi kasy

– FISKALIZACJA KASY

– zgłoszenia do US


Jakie są koszty wysyłki?

WYSYŁKA zgodna z cennikiem usług

CENNIK DOSTAWY

 

zadzwon-kasy-fiskalne


 Specyfikacja kasy fiskalnej Novitus Sento Online:

DANE TECHNICZNE

 
Typ Stacjonarna kasa fiskalna online
Łączność z CRK LAN (opcja płatna GSM, opcja płatna WiFi)
Ekran dotykowy NIE
E-dokumenty TAK
PARAMETRY  
Baza towarowa (PLU) 50000
Grupy towarowe 100
Liczba kasjerów 32
Liczba stawek VAT 7
Opakowania 64
Nazwa towaru 40 znaków+ 3 linie po 40 znaków opisu
Wielowalutowość TAK
Współpraca z NoviCloud TAK
Współpraca z M/platform NIE
Usługi busowe TAK
Usługi czasowe TAK
Bitelerka(homologacja) NIE
TYP URZĄDZENIA  
Specjalizowane TAK
MECHANIZM DRUKUJĄCY  
Rodzaj termiczny,wrzuć i pracuj
Typ Fujitsu FTP 628, szybkość wydruku - 16 linii/s
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki 60 m
Obcinacz papieru NIE
Czujnik końca papieru TAK
KLAWIATURA  
Rodzaj switchowa
Liczba klawiszy 19
Klawisze szybkiej sprzedaży TAK
ZŁACZA  
Liczba złącz komunikacyjnych
  • 1 x RS232,
  • 3 x USB Host (A),
  • 1 x USB Device (B),
  • 1 x LAN (Ethernet)
Współpraca Komputer, Czytnik kodów kreskowych (skaner), Waga elektroniczna, Terminal płatniczy (EFT), PIN PAD programowalny (EFT),  Drukarka zamówień, Monitoring (monitor wydruku),Dongiel WiFi, dongiel Bluetooth, dongiel GSM, klawiatura USB, pendrive

Sterowanie szufladą

Pasywna, 6-24V
WSPÓŁPRACA Z TERMINALEM  
Obsługa protokołu EFT-POS Novitus TAK
Obsługa uniwersalnego protokołu ECR-EFT TAK
Pin-Pad na jednym kablu USB TAK
WYŚWIETLACZE  
Klient LCD graficzny, czarno-biały, 132x32 pikseli
Kasjer LCD graficzny, czarno-biały, 132x32 pikseli
ZASILANIE  

Z sieci

230 V / 12 V, 2A

Awaryjne

6V, 3Ah (do 2 000 paragonów)
AKCESORIA  
Szuflada TAK (opcja)
Pokrowiec ochronny TAK (opcja)
Przewód Komunikacyjny. Kasa-PC NIE
DANE OGÓLNE  
Wymiary 299 x 100 x 212 mm
Masa 1,8 kg
Okres Gwarancji 12 miesięcy

 

DO POBRANIA:

Instrukcja obsługi kasy fiskalnej Online Novitus Sento

Skrócona instrukcja obsługi kasy fiskalnej Novitus Sento Online

Instrukcja konfiguracji połączenia kasy fiskalnej Novitus Sento Online do CRK

Decyzja Prezesa GUM kasa fiskalna Novitus Sento Online

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Wykaz miast, gdzie prowadzimy sprzedaż, a nasz serwis dojeżdża do klienta:Baborów, Będzin, Biała, Bielsko-Biała, Bieruń, Blachownia, Brzeg, Brzeski Namysłów, Byczyna, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Dobrodzień, Gliwice, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Imielin, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jędrzejów, Kalety, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kłobuck, Knurów, Kolonowskie, Koniecpol, Korfantów, Koziegłowy, Kraków, Krapkowice, Krzepice, Krzeszowice, Kuźnia Raciborska, Leśnica, Lewin Brzeski, Lędziny, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Ogrodzieniec, Olesno, Olkusz, Opole, Orzesze, Oświęcim, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Praszka, Prudnik, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Sędziszów, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Strzelce Opolskie, Szczekociny, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Toszek, Trzebinia, Tychy, Ujazd, Ustroń, Wadowice, Wilamowice, Wisła, Włoszczowa, Wodzisław Śląski, Wojkowice, Wołczyn, Woźniki, Zabrze, Zawadzkie, Zawiercie, Zdzieszowice, Żarki, Żory, Żywiec
Ponadto prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski, gdzie realizujemy serwis door-to-door. Poniższy wykaz miast jest odniesieniem informującym, iż miejscowości mniejsze również są przez nas obsługiwane. Wykaz największych miast w Polsce, gdzie prowadzimy sprzedaż i serwis door-to-door: Bełchatów, Biała Podlaska, Białystok, Bydgoszcz, Chełm, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Głogów, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Inowrocław, Jelenia Góra, Kalisz, Kielce, Konin, Koszalin, Legionowo, Legnica, Leszno, Lubin, Łomża, Mielec, Nowy Sącz, Olsztyn, Ostrołęka, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrów Wielkopolski, Pabianice, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Pruszków, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Siedlce, Stalowa Wola Starachowice, Stargard Szczeciński, Suwałki, Szczecin, Świdnica, Tczew, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zamość, Zgierz, Zielona Góra.

Copyright © 2007-2023 Kasy i drukarki fiskalne, sprzedaż, serwis, obsługa. All rights reserved.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się do swojego konta