Płatności

Leasing

 DRUKARKA FISKALNA NOVITUS DEON E DRUKARKA FISKALNA NOVITUS DEON E

DRUKARKA FISKALNA NOVITUS DEON E - NEGOCJUJ CENĘ

2497,00 zł
2816,70 zł

: 2-3d.gif

SKU: Drukarka Deon E

Producent: NOVITUS

ZADZWOŃ, ZAPYTAJ O CENĘ ->NEGOCJUJ CENĘ :)- Drukarka fiskalna Novitus DEON E

Drukarka Novitus Deon E jest nowoczesną technologią, zamkniętą w poręcznej i ergonomicznej obudowie przeznaczonej dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.
Mimo małych wymiarów możliwości drukarki Deon E są ogromne.
PROMOCJA EXTRA KLASA - GRATIS ZESTAW OPTIMA

 ZADZWOŃ, ZAPYTAJ o CENĘ


drukarka fiskalna emar tempo 3 - najniższa cena, najtańsza drukarka fiskalna

Koszt wysyłki to JEDYNIE 20 zł netto.

Drogi Kliencie..

Przedstawiamy Ci PIERWSZĄ w Polsce terenową, przenośną drukarkę fiskalną z zapisem elektronicznym NAJWIĘKSZEGO POTENTATA polskiego rynku fiskalnego:

DRUKARKA FISKALNA NOVITUS DEON E
z zestawem usług Optima

na Top Liście -POLSKA EXTRA KLASA

 

Proponujemy Ci jedną z NAJLEPSZYCH drukarek fiskalnych, które zostały wyprodukowane na polski rynek.

drukarka fiskalne Novitus Deon E

Dlaczego Ci PROPONUJĘ właśnie drukarkę Novitus Deon-E?

1. Producentem drukarki jest NOVITUS - największa firma zajmująca się urządzeniami fiskalnymi w Polsce . Bezapelacyjnie NAJLEPSZA MARKA FISKALNA w Polsce. Novitus jest laureatem takich nagród, jak:

 Novitus - lider rynku polskiegoTERAZ POLSKA,

 

Novitus - lider rynku polskiego

  LIDER RYNKU,

 

Novitus - lider rynku euro

EURO LIDER,

 

Novitus - lider rynku polskiegoZŁOTY LAUR KONSUMENTA,

Novitus - lider rynku polskiego

GAZELA BIZNESU i wielu innych.

 

2. Drukarka fiskalna Deon E to POLSKA DRUKARKA:

a. wyprodukowana w całości w Polsce
b. największa ilość punktów serwisowych w Polsce
c. 100% GWARANCJA na dostępność części zamiennych

3. Drukarka Deon-E jest powstałym z długoletniego doświadczenia firmy Novius na rynku polskim!  

To urządzenie jest DIAMENTEM wśród drukarek fiskalnych (nowoczesna technologia, nowatorskie rozwiązania, REWELACYJNA JAKOŚĆ).

4. NIEZAWODNOŚĆ urządzeń marki NOVITUS, to jest FAKT, a nie MITY, czy pobożne życzenia, oparte na domysłach i założeniach.

5. DZIESIĄTKI TYSIĘCY zainstalowanych drukarek Novitus w Polsce. Fakt, ta liczba robi wrażenie. Na mnie również:)

6. Na Top Liście - POLSKA EXTRA KLASA cena tej drukarki będzie TAK WYJĄTKOWA, ze wprost NIEMOŻLIWA!

Jedynie 2497 zł brutto
Taniej o 339,70 zł

7. Czy sam kupiłbym drukarkę Novitus Deon-E? Bez wahania! Gdybym tylko jej potrzebował.

Jeśli drukarka Deon-E jest tak DOBRA, to dlaczego robię taką WYSTRZAŁOWĄ promocję?

To proste!

Chcę Ci dać wszystko, co jest NAJLEPSZE - a drukarka fiskalna NOVITUS Deon-E jest LIDEREM polskiego rynku.

Ale to nie wszystko. Oj, nie!
I jeszcze jeden PREZENT.
W tej cenie będziesz miał JUŻ KOMPLET wszystkich USŁUG WDROŻENIOWYCH (Optima).

o wartości 190 zł brutto!


Serdecznie zapraszam i pozdrawiam
Darek Gradzik

 Drukarka fiskalna  Novitus DEON E jest nowoczesną technologią, zamkniętą w poręcznej i ergonomicznej obudowie przeznaczonej dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.

Mimo małych wymiarów możliwości drukarki Deon E są ogromne.

Jest to pierwsza w Polsce przenośna drukarka fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Zastosowanie elektronicznej kopii paragonu znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia, paragony drukowane są na jednym, szerokim papierze bez równoczesnego zadrukowywania drugiej rolki papieru kopią. Rolki kopii wydruków użytkownik musiał przechowywać przez kilka lat, co zajmuje sporo miejsca a czytelność rolek po kilku miesiącach była znikoma. W drukarce Novitus Deon E kopia wydruku zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD(jak w aparatach fotograficznych). Jedna karta może wystarczyć nawet na kilka lat pracy drukarki.
Dane kopii zapisanych na karcie są dostępne dla użytkownika. Można je wydrukować bezpośrednio na drukarce, lub odczytać w standardowym komputerze PC. Z danych tych na komputerze można sporządzać żądane raporty. Dzięki elektronicznej kopii zakładanie i wymiana papieru mechanizmie drukującym jest znacznie prostsze, niż w dotychczasowych urządzeniach. Dodatkowo zastosowanie mechanizmu drukującego typu 'clamshell' powoduje, że ta operacja jest dziecinnie prosta, odbywa się na zasadzie:"wrzuć i pracuj". Zalety tego rozwiązania doceni każdy użytkownik, a szczególnie wykorzystujący drukarkę do pracy przenośnej.
Drukarka Deon E posiada wysokiej jakości mechanizm drukujące, znanej firmy Fujitsu, który bardzo szybko i cicho drukuje paragony, jak również niezbędne raporty oraz faktury VAT. Program pracy drukarki inteligentnie zarządza "zagęszczaniem" wszystkich wydruków, maksymalnie oszczędzając papier, nie pozostawiając niezadrukowanych powierzchni pomiędzy wydrukami.

Drukarka Deon E wyposażona jest w dwa niebieskie wyświetlacze alfanumeryczne.

Pokazują one  w dwóch liniach po 16 znaków dokładnie informują kasjera o pracy drukarki, ułatwiając mu programowanie i sprzedaż, a klienta o sprzedawanych towarach, cenach oraz wartościach do zapłaty.
Jest to pierwsza drukarka fiskalna z pełną alfanumeryczna klawiaturą, ułatwiającą programowanie drukarki, podawanie zakresów dat lub numerów podczas wykonywania raportów. Pięknie podświetlana, kolorowa klawiatura drukarki z naniesionymi przejrzystymi informacjami oparta jest na bardzo precyzyjnie działających switch, dzięki czemu obsługa klawiatury jest bardzo łatwa i przyjemna. Wierzchnia część klawiatury wykonana jest z silikonu, dokładnie dopasowana do obudowy drukarki, co zabezpiecza wewnętrzną elektronikę przed zanieczyszczeniami lub przypadkowym zalaniem. Klawiatura wyposażona jest w klawisze bezpośredniego dostępu do takich funkcji jak: raport dobowy, okresowy, miesięczny, zegar, wydruku kopii paragonu itp.

Drukarka może komunikować się z komputerem poprzez nowoczesne złącze USB lub tradycyjne RS232.

Drukarka Deon E korzysta z  najbardziej popularnego protokołu komunikacyjnego w Polsce. Nazwa towaru drukowanego na paragonie może mieć do 40 znaków alfanumerycznych, na jednym paragonie można wydrukować nawet do 255 pozycji sprzedaży. Do każdego towaru można dodać w trzech liniach dokładny opis.

Drukarka Deon E udostępnia najszerszą na Polskim rynku gamę wydruków niefiskalnych.

Wydruki te można wykorzystać do drukowania potwierdzeń, zestawień i innych dokumentów, koniecznych do funkcjonowania sklepu / firmy bez konieczności stosowania dodatkowych drukarek.

Drukarka Deon E wspiera akceptację kart płatniczych.

W drukarce Deon E jest możliwa współpraca z pinpadem, oraz systemami doładowania pre-paid, a potwierdzenie płatności kartą lub zakupu pre-paid?a drukowane są na mechanizmie drukarki fiskalnej.
W spodzie drukarki zaprojektowano specjalne miejsce z dostępnym wewnętrznym złączem komunikacyjnym na zamontowanie dodatkowego modułu bluetooth do bezprzewodowej komunikacji drukarki z komputerem (tak, jak komunikują się telefony komórkowe między sobą lub komputerem). Po jego zainstalowaniu można korzystać z przenośnej pracy drukarki komunikując się z komputerem, laptopem lub palmtopem bez dodatkowych przewodów połączeniowych.
Bardzo ważne w urządzeniu przenośnym jest jego zasilanie akumulatorowe. W drukarce DEON zostało to specjalnie zaprojektowane tak, aby mogła bez zasilania zewnętrznego wydrukować nawet2,5 tysiąca paragonów30-to liniowych, co pozwala nawet na kilkudniową pracę. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu procesora i podzespołów, które w bardzo zaawansowany sposób zarządzają oszczędzaniem energii, "usypiając" poszczególne elementy, które akurat w danej chwili nie są używane, oraz akumulatora litowo-jonowego o pojemności 2Ah. Po pojawieniu się komunikatu informującego o konieczności naładowania akumulatora można jeszcze wydrukować do 300 paragonów. O stanie ładowania akumulatora użytkownik informowany jest czerwonym kolorem kontrolki a o naładowaniu zielonym. Dodatkowo akumulator drukarki jest wykonany w formie pakietu(jak np. w kamerach), który można odpiąć od drukarki i ładować z zasilacza poza drukarką, w tym czasie pracując na zapasowym akumulatorze.
Znajdujące się w przedniej ściance drukarki złącze karty SD(elektronicznej kopii)zakryte jest plastikową zakrywką, zabezpieczającą przed zanieczyszczeniem lub zalaniem tego złącza lub przypadkowym wyjęciem karty. Również boczne złącza komunikacyjne można zakryć podobną zaślepką w czasie, gdy nie są do nich podłączone przewody.
Jako dodatkowe akcesoria do drukarki można dokupić specjalne paski i uchwyty do pracy przenośnej, zakładane na rękę, na ramie lub do paska spodni.

PARAMETRY DRUKARKI DEON E

 • Niewielkie rozmiary i lekka konstrukcja
 • Ergonomiczna obudowa z plastiku odpornego na uderzenia
 • Możliwość pracy w trudnych warunkach atmosferycznych: wysokie i niskie temperatury
 • Pierwsza drukarka przenośna z elektroniczną kopią wydruku
 • Zapis elektronicznej kopii na karcie SD o dowolnej pojemności, dostępnej dla użytkownika
 • Dostęp do danych zapisanych na karcie SD z poziomu drukarki (z możliwością wydruku) Dostęp do danych zapisanych na karcie SD z komputera z możliwością ich przeglądania, raportowania i kopiowania
 • Dostarczony wraz z drukarką program komputerowy do odczytu danych z karty SD z funkcją raportowania i wyszukiwania oraz do odczytu danych z pamięci fiskalnej z wy-konaniem autoryzowanego raportu kresowego i miesięcznego fiskalnego
 • Zaawansowane zarządzanie energią
 • Bardzo wydajny wewnętrzny akumulator litowo-jonowy
 • Możliwość wydrukowania nawet 2,5 tysiąca paragonów 30-to liniowych bez zasilania zewnętrznego. Po pojawieniu się komunikatu o rozładowaniu akumulatora można wy-drukować jeszcze do 300 paragonów
 • Akumulator wewnętrzny wykonany w formie wymiennego pakietu
 • Możliwość ładowania akumulatora zasilaczem poza drukarką
 • Alfanumeryczne LCD wyświetlacze dla kasjera i klienta, 2x16 znaków w kolorze niebieskim
 • Podświetlana klawiatura switchowa, precyzyjnie działająca, pokryta silikonową nakładką zabezpieczającą przez zalaniem
 • Klawiatura alfanumeryczna ułatwiająca obsługę i programowanie drukarki oraz podawanie zakresów dat i numerów dla raportów okresowych
 • Bezpośrednie klawisze Menu, raportów: dobowego, okresowego, miesięcznego
 • Złącza komunikacyjne RS232 oraz USB
 • Współpraca z większością programów sprzedaży przy użyciu najpopularniejszego protokołu komunikacyjnego na rynku
 • Złącza komunikacyjne oraz karty SD zabezpieczone gumowymi zatyczkami zabezpieczającymi przed zabrudzeniem oraz wilgocią
 • Specjalne miejsce na zamontowanie zewnętrznego moduły bluetooth do bezprzewodowej komunikacji z komputerem
Koszty usług wliczonych w cenę podaną w karcie produktu
netto brutto
Zestaw - OPTIMA - PROMOCJA POLSKA EXTRA KLASA (*)
   
Konfiguracja, programowanie i szkolenie 54,47 67,00
Fiskalizacja 100,00 123,00

 (*) W promocji:

 • wartość urządzenia jest pomniejszana o kwotę oryginalnej usługi
 • wartość oryginalna usług jest ujmowana na osobnej fakturze
Kwota za urządzenie i usługi jest zgodna z ofertą podaną na karcie tego produktu.

 

Drogi kliencie, jeśli:

1. Nie wiesz nic na temat kasy fiskalnej, to zapraszamy Cię gorąco do naszego małego  poradnika podatnika

2. Jeśli masz pytania to zapraszamy cię do naszego działu najczęściej zadawanych pytań

3. Jeśli nie wiesz, jakie stawki VAT mają Twoje towary, to zapraszamy Cię do działu   Stawki VAT

DO POBRANIA:

Instrukcja obsługi drukarki fiskalnej NOVITUS Deon E

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Wykaz miast, gdzie prowadzimy sprzedaż, a nasz serwis dojeżdża do klienta:Baborów, Będzin, Biała, Bielsko-Biała, Bieruń, Blachownia, Brzeg, Brzeski Namysłów, Byczyna, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Dobrodzień, Gliwice, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Imielin, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jędrzejów, Kalety, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kłobuck, Knurów, Kolonowskie, Koniecpol, Korfantów, Koziegłowy, Kraków, Krapkowice, Krzepice, Krzeszowice, Kuźnia Raciborska, Leśnica, Lewin Brzeski, Lędziny, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Ogrodzieniec, Olesno, Olkusz, Opole, Orzesze, Oświęcim, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Praszka, Prudnik, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Sędziszów, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Strzelce Opolskie, Szczekociny, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Toszek, Trzebinia, Tychy, Ujazd, Ustroń, Wadowice, Wilamowice, Wisła, Włoszczowa, Wodzisław Śląski, Wojkowice, Wołczyn, Woźniki, Zabrze, Zawadzkie, Zawiercie, Zdzieszowice, Żarki, Żory, Żywiec
Ponadto prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski, gdzie realizujemy serwis door-to-door. Poniższy wykaz miast jest odniesieniem informującym, iż miejscowości mniejsze również są przez nas obsługiwane. Wykaz największych miast w Polsce, gdzie prowadzimy sprzedaż i serwis door-to-door: Bełchatów, Biała Podlaska, Białystok, Bydgoszcz, Chełm, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Głogów, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Inowrocław, Jelenia Góra, Kalisz, Kielce, Konin, Koszalin, Legionowo, Legnica, Leszno, Lubin, Łomża, Mielec, Nowy Sącz, Olsztyn, Ostrołęka, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrów Wielkopolski, Pabianice, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Pruszków, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Siedlce, Stalowa Wola Starachowice, Stargard Szczeciński, Suwałki, Szczecin, Świdnica, Tczew, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zamość, Zgierz, Zielona Góra.

Copyright © 2007-2021 Kasy i drukarki fiskalne, sprzedaż, serwis, obsługa. All rights reserved.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się do swojego konta